Aktuality a oznamy

Novinky zo sveta DHZ Zálesie

Letný deň v Lodenici

V spolupráci s "Lodenica Zálesie" sme v lodenici pripravili pre deti hasičskú penu a povozili na lodi po Malom Dunaji kde si mohli pozrieť Korzo Zálesie z iného uhla :)

Nemohla chybat ani hasičská cigánska pečienka.

Ďakujeme každému, ktorí nás prišli pozrieť.

Zavlažovanie Korza

Zálesie sa môže pochváliť unikátnym projektom Korzo, kde môžu navštevníci v pokoji relaxovať pri Malom dunaji. Súčaťou Korza je aj výsadba okrasných kvetov či drevín. V horúcich mesiacoch však treba aj poriadne zavlažovať. A ako inak ked nie hasičmi:)

O techniku sa treba aj starať!

V jarných mesiacoch robíme pravidelnú údržbu techniky a zároveň preskúšame všetko vrčí. Tento rok sme poriadne vyčistili aj Iveco a naše čižmy:)  

Požiar lesného porastu

Dňa 12.mája vznikol v časti Domky v Zálesí požiar lesného porastu. Zdroj požaru bola kombinácia silného vetra a elektrického vedenia, ktoré spadlo na zem a chytilo sa tak suché lístie a tráva. Požiar sa podarilo rýchlo uhasiť. Na zásahu boli prítomný aj profesionálny hasiči zo Senca.

Stavanie mája počas pandémie

Aj napriek pandémii sa nám podarilo postaviť máj pred hasičskou zbrojnicou pre všetky dievčatá v našej milej obci. Všetkým želáme pevné zdravie!

Pandémia COVID-19

Počas pandémie koronavírusu COVID-19 hasiči zo Zálesia pravidelne dezinfikovali verejné priestory obce ako parky,ihriská či autobusové zastávky aby zabránili prípadnému šíreniu vírusu medzi obyvateľov Zálesia.

PODPORTE DHZ ZÁLESIE V ROKU 2020!

PREDVYPLNENÉ TLAČIVO SI STIAHNITE V ODKAZE NAD ČLÁNKOM

Milí priatelia. Aj tento rok sa uchádzame o Vašu podporu formou 2% z Vašich daní. Za výťažok z minulého roka sme mali možnosť zakúpiť veľmi výkonné plávajúce čerpadlo s vysokým sacím výkonom, ktoré je potrebné k rýchlemu a efektívnemu odčerpávaniu vody počas stále viac sa vyskytujúcich prívalových dažďov.

Aj tento rok za Vaše príspevky doplníme našu techniku aby sme mohli pohotovo a efektívne pomôcť v prípade nepriazne osudu.

Ďakujeme!

Informácie do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby:

Právna forma: občianske združenie

IČO: 1774740405

Obchodné meno: Dobrovoľný hasičský zbor Zálesie

Sídlo: Trojičné námestie 1

Psč: 90028

Obec:Zálesie

Deti zo Zálesia navštívil Hasičský Mikuláš

Dňa 7.12.2019 DHZ Zálesie organizovalo tradičnú decembrovú akciu "Mikuláš". Deti vyrobili ozdoby na vianočný stromček a za odmenu im Mikuláš priniesol sladkú odmenu vo forme mikulášskeho balíčka. Dospelí si mohli pochutiť na hasičskej pečienke či varenom vínku. Hasiči darovali sladké balíčky aj deťom v miestnej materskej škole. Tešíme sa o rok!

viac fotiek v galérii

Mikuláš príde do Zálesia! 

Aj tento rok príde do Zálesia Mikuláš. Už o necelé dva týždne v sobotu 7. decembra od 15:00 sa na vás, a najmä na deti, bude tešiť pred hasičskou zbrojnicou (Obecný úrad) v Zálesí. Spolu s deťmi si, tak ako každý rok, vyrobíme ozdoby a skrášlime vianočný stromček. Nebude chýbať vianočný punč, varené vínko a hasičská pečienka

Pohárová súťaž Kráľová pri Senci!

DHZ Zálesie sa zúčastnilo v závere sezóny na pohárovej súťaži v Kráľovej pri Senci, ktorá je v okrese mimoriadne obľúbená pre svoju kvalitné organizačné zabezpečenie a príjemnú atmosféru. Viac fotiek v galérii.

Hasičský deň v Zálesí!

DHZ Zálesie organizovalo každoročný hasičský deň v Zálesí. Aj napriek nepriazni počasia nás navštívila kopa detí a podujatie sa nakoniec príjemne podarilo. Ďakujeme DHZ Tomášov za podporu! Viac fotiek v galérii.Fotogaléria

Pena na "základke" v Ivanke pri Dunaji

Koniec školského roka zavŕšili žiaci základnej školy v Ivanke pri Dunaji v hasičskej pene! Viac fotiek vo fotogalérii.

Stránky vytvorené DHZ Zálesie  |  V roku 2019
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!